Sikeres év van mögöttük
2016
nov. 8

Mint beszámoltunk róla, az Érdi Box Klub három éremmel, egy arannyal, egy ezüsttel és egy bronzzal zárta a hazai rendezésű XX. Női Ökölvívó Országos Bajnokságot, miután Dobrádi Csilla felnőtt 48 kilogrammban bajnok lett, Csóka Klaudia serdülő 70 kilogrammban ezüstérmes, míg Häfner Ildikó ifi 60 kilogrammban bronzérmes. A versenyszezonból pedig már csak a felnőtt férfi ob van hátra.

Tovább...
Könnyes, de győzelemmel véget érő búcsú
2016
nov. 6

Tíz éves pályafutásnak lett vége. Dobrádi Csilla országos bajnoki címmel búcsúzott el az ökölvívástól – legalábbis versenyszinten. Hiszen az Érdi Box Klub sportolója edzőként folytatja.

Tovább...
Dobrádi Csilla kiütéssel győzött
2016
nov. 4

Dobrádi Csilla könnyed, elsőmenetes, kiütéses győzelmet aratott, az Érden, a Batthyány Sportiskolai Általános Iskolában rendezett női ökölvívó országos bajnokság pénteki, harmadik napján, a felnőttek 48 kilogrammos versenyében, miután az első menetben technikai K.O.-val győzte le Pukló Csillát.

Tovább...
Célegyenesben
2016
okt. 12

Utolsó etapjához érkezett a felkészülés. November 2. és 5. között Érd, a Batthyány Sportiskolai Általános Iskola tornacsarnoka ad otthont a magyar női országos ökölvívó bajnokságnak, melyet az Érdi Box Klub szervez, és három résztvevővel lépnek a kötelek közé.