Hatodik helyen

Két éremmel zárták a battai ob-t az érdiek
2018
nov. 12

Kovács Benedek 200 méter háton szerzett bronzérme mellett Joó Sára 100 méter háton elért második helyével két dobogós pozíciót értek el az Érdi Úszó Sport Kft. versenyzői a százhalombattai rövidpályás országos bajnokságon.

Tovább...
Harmincegy érem a Matrica Kupáról!
2018
okt. 17

Nagy létszámmal, rengeteg nevezővel vett részt a Százhalombattai Sportuszodában immár nyolcadik alkalommal megrendezett Matrica Kupán az Érdi Úszó Sport Kft.

Tovább...
Tizenkét érem Kecskemétről
2018
júl. 23

Az Érdi Úszó Sport Kft. négy lány és hat fiú úszója állt rajtkőre a négynapos, immár 51. alkalommal megrendezett Országos Gyermek Bajnokságon, Kecskeméten. Az érdiek ismét remekeltek, hiszen tizenkétszer állhattak dobogóra, s holtversenyben a második legtöbb érmet gyűjtötték.

Tovább...
Három döntő Miskolcon
2018
júl. 16

Hat versenyzővel volt érdekelt a miskolci Kemény Dénes Sportuszodában rendezett Országos Cápa Bajnokságon az Érdi Úszó Sport Kft.

Tovább...
Remekeltek az érdi úszók
2018
jún. 11

Barócsai Petra és Milák Kristóf tizenhat számból tizennégyben dobogón végzett a hódmezővásárhelyi ifjúsági országos bajnokságon.

Tovább...
Milák lesimázta!
2018
máj. 31

Utolsó ifjúsági országos bajnokságán áll rajtkőre Milák Kristóf, az Érdi Úszó Sport Kft. tehetsége, aki a hódmezővásárhelyi viadal első napján mindhárom számot megnyerte, amelyben érdekelt volt. Barócsai Petra 50 gyorson és 200 pillangón is ötödikként zárt. A második napon Barócsai 400 méter gyorson, Milák pedig a 400 gyors mellett még 50 méter pillangón áll majd rajtkőre.

Tovább...
Arany nélkül, de tizennégy éremmel
2018
máj. 8

Hat ezüst- és nyolc bronzérmet szerzett az Érdi Úszó Sport Kft. 35 fős delegációja a Szőnyi úti Laky Károly uszodában rendezett BVSC Kupa nemzetközi úszóversenyről.

Tovább...
Tizennégy érem Pozsonyból!
2018
máj. 8

Az Érdi Úszó Sport Kft. kilenc sportolója vett részt a Pozsonyban tartott Orca Kupa nemzetközi úszóversenyen, amelyen hat arany-, hat ezüst- és két bronzérmet szereztek

Tovább...
Milák Európa élén!
2018
máj. 3

A debreceni úszó országos bajnokságon 200 méter pillangón elért 1:52,71-es idejével Európa élén áll a ranglistán Milák Kristóf, az Érdi Úszó Sport Kft. érettségi előtt álló sportolója. A magyar szövetség tájékoztatása szerint Milák – illetve a saját számában szintén az európai ranglista élén álló Verrasztó Dávid – a március végi, debreceni országos bajnokságon elért eredményének köszönhetően áll az élen.