Ezüstérem a nemzetközi mezőnyben
2018
okt. 2

Második helyen végzett a magyar U15-ös tollaslabda-válogatott tagjaként a szlovákiai Trencsénben rendezett nemzetközi versenyen az Érdi VSE tollaslabdázója, Kis-Kasza Miklós. Az érdi tehetség nagy csatában, háromszettes meccsen jutott a döntőbe az U15-ös korosztályban, ahol 11:2-ről fordította meg a mérkőzést.

Tovább...
Egy versenyző, három érem!
2018
szept. 18

Három érmet szerzett a seregélyesi Pelikán Kupán az Érdi VSE korosztályos válogatott tollaslabdázója, Kis-Kasza Miklós.

Tovább...
Hasznos tapasztalatok Zágrábból
2018
szept. 10

Ugyan nem sikerült az éremszerzés az Érdi VSE növendékeinek, de nagyon fontos tapasztalatokat gyűjthettek a zágrábi Youth Open elnevezésű, többszáz versenyzőt felvonultató tollaslabdaversenyen. A seregélyesi színekben induló érdi Dulcz Domos, oldalán a pápai Horváth Csanáddal, megnyerte az U13-asok párosviadalát.

Tovább...
Bulgáriából hozott aranyat!
2018
máj. 3

Aranyérmes lett a bulgáriai nemzetközi tollaslabdaversenyen Kis-Kasza Miklós, az Érdi VSE U15-ös válogatott versenyzője, aki fiú párosban oldalán az OSC-s Kollár Tamással diadalmaskodott!

Tovább...
Kis-Kasza Miklós bronzérmes!
2018
ápr. 3

Egyéniben ötödik, férfi párosban bronzérmes lett oldalán Kollár Tamással a debreceni U15-ös országos tollaslabda bajnokságon Kis-Kasza Miklós.

Tovább...
Évadzáró a tollaslabdázóknál
2017
jún. 6

Pünkösd hétfőn hetven fővel rendezte meg az Érdi VSE tollaslabda szakosztálya és az Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola a Naaaagy Évadzáró Csoki Kupát, melyet a szokásokhoz híven tizenkét kategóriában hirdettek meg – számolt be róla az érdi-vse.hu.