Kovács Benedek bronzérmes
2018
nov. 10

Megszerezte első érmét az Érdi Úszó Sport Kft. a százhalombattai rövidpályás országos bajnokságon, miután a viadal harmadik napján 200 méter háton Kovács Benedek harmadikként ért célba. Az A-döntőben Joó Sára volt érdekelt 100 méter háton, aki 0:55,81 perces idővel a hetedik helyen zárt.

Tovább...
Tizenöt svájci dobogó
2018
feb. 5

Húsz ország közel háromszáz versenyzőjével rendezték meg a svájci Uster városában a 26. nemzetközi úszótalálkozót (26th International Swim Meet), melyen az Érdi Úszó Sport Kft. három, az Egri Úszó Klub három, az érdi Plagányi Zsolttal Törökbálinton edző sportolója, illetve a Százhalombattai VUK SE egy úszója vett részt.

Tovább...
Kilencszer álltak dobogóra a Duna Arénában
2017
jún. 6

Az utolsó lehetőség volt a júliusi, budapesti világbajnokságra való indulási jog megszerzésére a vébének otthont adó Duna Arénában rendezett Budapest Bajnokság. Az Érdi Úszó Sport Nonprofit Kft. versenyzői összesen hét érmet hoztak, valamint a Dunaharaszti MTK-t erősítő Tekauer Márk is két érmet szerzett.

Tovább...
A ciklus utolsó versenye előtt
2017
márc. 31

Az Érdi Úszó Sport Nonprofit Kft. egy viszonylag nyugalmas, ám korántsem eredménytelen ciklusban van jelenleg, hiszen január óta Székesfehérváron, Svájcban, Hódmezővásárhelyen, illetve legutóbb Besztercebányán is rajtkőre álltak. A háromhónapos ciklus csúcspontja az április 19-én kezdődő debreceni felnőtt országos bajnokság. Erről kérdeztük Barócsai Petrát, Joó Sárát, Kovács Benedeket és Milák Kristófot.

Tovább...
Újabb két érem!
2016
nov. 3

Joó Sára 100, Kovács Benedek 50 háton szerzett érmet a százhalombattai felnőtt rövidpályás úszó országos bajnokság csütörtök délutáni döntőiben. Joó Hosszú Katinka mögött lett ezüstérmes, míg az utánpótláskorú Kovács Benedeket csak Földházi Dávid és Balog Gábor előzték meg, így a harmadik helyen végzett.

Tovább...
Mindkét döntős érmes lett!
2016
nov. 3

Mint beszámoltunk róla, az Érdi Úszó Sport Nonprofit Kft. két versenyzője már az első napon döntőbe jutott, s mindketten érmet szereztek a Százhalombattán rendezett rövidpályás országos bajnokságon.

Tovább...
Már az első napon ketten döntőznek!
2016
nov. 2

Sós Dániel 200 méter vegyesen, Kovács Benedek 200 méter háton bejutott a Százhalombattán rendezett rövidpályás úszó országos bajnokság döntőjébe, a négynapos viadal első napján további három érdi jutott tovább, de ők nem a fináléba, hanem a középdöntőbe.

Tovább...
Egy hetedik és egy nyolcadik hely a döntőkben
2016
júl. 8

Az Érdi Úszó Sport Nonprofit Kft. versenyzői közül Barócsai Petra a hetedik helyet szerezte meg 400 m gyorsúszásban, míg Kovács Benedek a 100 m hát fináléjában nyolcadikként zárt a hódmezővásárhelyi ifjúsági Európa-bajnokság második napján.