Masters: tíz érem az utolsó versenyekről
2018
nov. 7

Hat arany- és négy ezüstérmet szereztek az érdi Masters SE táncosai az őszi idény utolsó országos versenyeiről.

Tovább...
Hat érem az országos versenyről!
2018
máj. 1

Hat első, egy második, egy negyedik és egy tizennegyedik helyet szerzett a Masters Sportegyesület a pestszentimrei Sportkastélyban rendezett országos akrobatikus rock and roll versenyről.

Tovább...
Kitűnő eredmények az ÉTC-től!
2017
dec. 5

Az Érdi Torna Club Akrobatikus Torna szakosztálya tizenkét egységgel vett részt a sportág 2017-es országos döntőjében, melyet Abonyban rendeztek.

Tovább...
Hét érmet táncolt a Masters SE
2017
nov. 2

Akrobatikus rock and roll országos bajnokságot tartottak október 28-án és 29-én Szigetszentmiklóson. Az érdi Masters Sportegyesület valamennyi formációja és párosa eredményesen szerepelt a táncversenyen, hiszen négy arany-, két ezüst- és egy bronzérmet szereztek az egyesület sportolói.

Tovább...
Eb-n járt a Masters
2017
okt. 10

Október 7-én Prágában vett részt az érdi Masters SE az Akrobatikus Rock and Roll Európa-bajnokságon az Xpress junior nagyformációval. A területi bajnokságon egy arany- és három ezüstérmet ért el az egyesület.

Tovább...
Kicsi Óriások Érdről
2016
okt. 25

Érdi fiatalember nyerte meg az egyik kereskedelmi televízió által szervezett, Kicsi Óriások című országos tehetségkutató műsort, amelyben egy érdi diáklány is szerepelt.

Tovább...
Masterek az Érd FM-ben
2016
jún. 14

Újabb siker, akrobatikus rocki világkupa győzelem az érdi Masters-nél! A Felnőtt nagyformáció kategóriában született ez a nagyszerű eredmény, amelyről ezúttal bővebben is beszélgetünk Major Nelli és Szécsényi Vanessza táncosokkal, valamint Sárdi Anita Flóra, a Masters SE szakosztályvezetőjével.

Tovább...
Tízéves világbajnokok
2016
máj. 3

Milyen lehet alig 10 évesen Salsa világbajnoknak lenni? Sok gyermek talán még álmában sem teszi fel ezt a kérdést, nem úgy Révész Alicia és Perendi Kristóf, akik a gyermek korosztály világbajnokai salsában.

Tovább...
Érdi táncos sikerek csillogó érmekkel
2016
márc. 28

Március végén négy érdi, illetve diósdi táncos vett részt Moszkvában, a WADF (World Artistic Dance Federation) által rendezett 2016-os Európa Bajnokságon és Salsa Világbajnokságon, s jó helyezéseket értek el, különösen a Révész Alicia-Perendi Kristóf páros, amely a világbajnoki aranyérem mellett begyűjtöttek tíz EB-aranyat is!