Kemény mezőnyben

Csupán két egységgel, a 4×100 méteres gyors-, illetve vegyesváltóval döntőzött az Érdi Úszó Sport Nonprofit Kft. serdülő csapata a győri rendezésű serdülő országos bajnokságon.

Az érdiek hat versenyzővel indultak el a korosztályos ob-n, ahol a Soeterbroek Krisztina, Édes Enikő, Polgár Laura, Szklenár Flóra összeállítású kvartett a 4×100 méteres gyorsváltóban hetedik, a Soeterbroek Krisztina, Kovács Karolina, Jánosi Viktória, Szklenár Flóra alkotta négyes a 4×100 méteres vegyesváltóban hatodik helyen végzett. A 2002-es vagy annál fiatalabb versenyzőknek rendezett országos bajnokságon Szklenár Flórának voltak szép eredményei, hiszen 200 m pillangón és 800 m gyorson is tizenegyedik, 400 m gyorson tizenharmadik helyen végzett. Jánosi Viktória legelőkelőbb eredményét 200 pillangón érte el, ahol 15. lett, míg Soeterbroek Krisztina 100 háton 17. helyen ért célba. Édes Enikő legjobbját 100 m mellen nyújtotta, ám itt is 34-en előzték meg, emellett Polgár Laura 800 gyorson 30. helyen zárt. A 2004-es születésű Kovács Karolina 200 m vegyesen 68. lett.