„Mindenki tudta, hogy ez a legfontosabb verseny”
2018
dec. 10

Az FTC mögött második legnagyobb csapattal vett részt az Érdi Torna Club akrobatikus torna szakosztálya a Központi Tornacsarnokban rendezett országos bajnoki döntőn, ahonnan a nyolc egység hat érmet hozott.

Heten a döntőben
2018
nov. 19

Az Érdi Torna Club hét egysége is biztosan ott lesz a decemberi országos akrobatikus torna döntőn, miután a hétvégén az utolsó pontszerző versenyre, a gödöllői Grassalkovich Kupára is sor került, ahonnan az érdiek egy arany- és három ezüstéremmel tértek haza.

Tovább...
Nemzetközi ezüstérem az ÉTC-től
2018
nov. 13

Második helyen végzett a 11-16-os korosztályban az Érdi Torna Club lány hármasa a prágai nemzetközi viadalon, ahol tökéletes statikát mutattak be.

Tovább...
Megtapasztalhatták a nemzetközi mezőnyt
2018
okt. 1

Folytatódott a szezon az Érdi Torna Club akrobatikus torna szakosztályának, amely a II. Budapesti Nemzetközi Akro Cupon vett részt három egységgel az őszi idény első megmérettetésén.

Tovább...
Nyolcadik hellyel kezdtek
2018
szept. 25

Elkezdődött a 2018/2019-es szezon az Érdi Torna Club vívó szakosztályának, amely a Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnokban versenyzett.

Tovább...
Olimpiai reménységek versenye
2018
jún. 12

Június 9-én a Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnokban került sor az Olimpiai Reménységek nemzetközi versenyére, ahol az Érdi Torna Club vívó szakosztálya hat versenyzővel lépett pástra.

Tovább...
„Felemásra sikerült”
2018
máj. 28

Egy arany-, három ezüst- és egy bronzérmet szerzett a tavaszi utolsó pontszerző versenyen, a BASE Kupán az Érdi Torna Club, amelynek tizenkét akrobatikus tornász formációja mutatta be gyakorlatát.

Tovább...
Bronz Békéscsabáról
2018
máj. 16

Harmadik helyen végzett a törpicik között Csók Kincső, az Érdi Torna Club vívója az Olimpici Grand Prix békéscsabai állomásán.

Tovább...
Új formációkkal a Fradi Kupán!
2018
máj. 14

Tizenkét egységgel volt érdekelt az Érdi Torna Club akrobatikus torna szakosztálya az Elek Gyula Arénában rendezett Fradi Kupán, amely az idény harmadik pontszerző versenye volt az országos döntőbe jutásért rendezett kvalifikáció során.

Tovább...
Irány a Fradi-Kupa!
2018
máj. 10

Ígéretéhez híven a harmadik pontszerző versenyre sokkal nagyobb delegációval érkezik az Érdi Torna Club, mint az év első két megmérettetésére.