Joó Sára épphogy lemaradt az éremről
2018
nov. 9

Negyedik helyen zárt 200 vegyesen a százhalombattai rövidpályás úszó ob második napján az Érdi Úszó Sport Kft. versenyzője, Joó Sára.

Tovább...
Évzárásként éremhalom
2017
dec. 19

Tizenöt arany-, kilenc ezüst- és hét bronzérmet, valamint további negyven döntős helyezéssel zárta a 2017-es évet az Érdi Úszó Sport Kft, amely 43 versenyzővel vett részt a BVSC-Kupa ciklusszáró felmérő versenyen.

Tovább...
Két arany- és egy ezüstérem az ob harmadik napján!
2017
nov. 11

Milák Kristóf 200 méter pillangón, Joó Sára pedig 50 méter háton nyert aranyérmet a százhalombattai rövidpályás úszó országos bajnokság harmadik versenynapján. Az Érdi Úszó Sport 4x50 méteres férfi vegyesváltója ezüstérmes lett. A mix gyorsváltót szabálytalan rajt miatt kizárták az előfutamot követően – melyet egyébként megnyertek az érdiek.

Tovább...
Öt éremmel folytatódott az ob
2017
nov. 10

Milák Kristóf két arany-, Barócsai Petra egy ezüst-, Joó Sára és a Dunaharaszti MTK érdije, Tekauer Márk egy-egy bronzérmet szerzett a százhalombattai rövidpályás úszó országos bajnokság második versenynapján.

Tovább...
Joó Sára egyéni csúcsot úszott a vébén!
2017
júl. 26

Megkezdték szereplésüket a budapesti vizes-világbajnokság úszószámaiban az Érdi Úszó Sport Nonprofit Kft. versenyzői. Elsőként Joó Sára szállt vízbe, amikor július 26-án, reggel az 50 méter hát előfutamában úszott. A negyedik futamban 0:28,95-ös idejét négy századdal javította meg.

Tovább...
Mi lesz itt? Vizes-vb!
2017
júl. 13

Július 14-én kezdődik a budapesti és balatonfüredi vizes-világbajnokság, melyen két érdi is részt vesz, hiszen az úszók közül 100 méter pillangón Milák Kristóf, 50 méter háton Joó Sára lesz érdekelt a Duna Arénában.

Tovább...
Joó Sára is ott lesz a világbajnokságon
2017
júl. 12

Kedden délután dr. Sós Csaba, a magyar úszóválogatott szövetségi kapitánya kihirdette az indulókat a július 14-én, pénteken kezdődő budapesti vizes világbajnokság úszószámaira. Joó Sára 50 méter háton, Milák Kristóf 100 méter pillangón indul.

Tovább...
Nem lett döntő…
2017
jún. 26

Rómában, a Sette Colli (Hét Domb) nemzetközi versenyen volt érdekelt az érdi úszók felnőtt versenyzője, Joó Sára.

Tovább...
Irány Róma!
2017
jún. 21

Irány Róma!

A Budapest Bajnokságon néhány hete három aranyérmet szerzett a budapesti felnőtt vizes világbajnokságnak otthont adó Duna Arénában Joó Sára, az Érdi Úszó Sport Nonprofit Kft. sportolója, aki – ha Hosszú Katinka úgy dönt – ott lehet a fővárosi vébén.

Tovább...
Kilencszer álltak dobogóra a Duna Arénában
2017
jún. 6

Az utolsó lehetőség volt a júliusi, budapesti világbajnokságra való indulási jog megszerzésére a vébének otthont adó Duna Arénában rendezett Budapest Bajnokság. Az Érdi Úszó Sport Nonprofit Kft. versenyzői összesen hét érmet hoztak, valamint a Dunaharaszti MTK-t erősítő Tekauer Márk is két érmet szerzett.