Milák Kristóf a Honvédban folytatja
2018
nov. 5

A Budapesti Honvéd SE színeiben folytatja pályafutását Milák Kristóf, az Érdi Úszó Sport Kft. eddigi sportolója, s vele tart edzője, Selmeci Attila is.

Tovább...
Háromszoros olimpiai bajnok!
2018
okt. 15

Milák Kristóf három arany- és egy ezüstérmet szerzett a Buenos Airesben rendezett ifjúsági olimpián. Az Érdi Úszó Sport 18 éves tehetsége így holtversenyben a kőbányai Késely Ajnával a legeredményesebb magyar sportoló lett a korosztályos ötkarikás játékokon.

Tovább...
Három a magyar igazság
2018
okt. 13

Megvan Milák Kristóf harmadik aranyérme a Buenos Airesben zajló ifjúsági olimpián! Az érdiek 18 éves úszója a 200 m és 400 m gyors után fő számában, 200 m pillangón is győzött. 1:54.89-es idejével több mint egy testhossznyi előnnyel ért célba a második helyezett ukrán Denisz Keszil előtt magyar idő szerint szombatra virradóra.

Tovább...
A harmadik érem is megvan!
2018
okt. 10

Milák Kristóf elkényeztet minket, hiszen az elmúlt napokban hozzászokhattunk, hogy nem ébredünk fel anélkül, hogy egy érmet ne szerezne a Buenos Airesben zajló ifjúsági olimpián. Az Érdi Úszó Sport magyar válogatott sportolója ezúttal 100 méter pillangóúszásban végzett a dobogó második fokán. Időeredménye 51.50 volt, csak az orosz Andrej Minakov tudta őt megelőzni a fináléban.

Tovább...
Újabb Milák-arany!
2018
okt. 9

Újabb versenyszámban nyert aranyérmet Milák Kristóf a Buenos Aires-ben zajló ifjúsági olimpián. Az Érdi Úszó Sport kiválósága a 400 méteres gyorsúszásban elért sikere után 200 m gyorson is diadalmaskodott. Milák ideje 1:47:73 volt, amivel szoros küzdelemben nyert.

Tovább...
Miláké az első arany!
2018
okt. 8

Milák Kristóf nyerte az első magyar aranyérmet a Buenos Airesben zajló ifjúsági olimpián. Az érdi úszó ezúttal 400 méter gyorsúszásban remekelt, 3:48:08-cal utasította maga mögé a mezőnyt. A finálé másik magyar versenyzője, Kalmár Ákos ötödik helyen ért célba.

Tovább...
Esküt tettek
2018
szept. 20

Október 6-án kezdődik a III. nyári ifjúsági olimpiai játékok Buenos Airesben. A korosztályos ötkarikás játékokon két érdi úszó, Milák Kristóf és Barócsai Petra is rajtkőre áll, ám ezt megelőzően a 79 fős magyar csapat letette az olimpiai esküt.

Tovább...
„Már nincs okunk az aggodalomra”
2018
szept. 12

Kedden újabb orvosi vizsgálaton esett át Milák Kristóf, a 200 méteres pillangóúszás újdonsült Európa-bajnoka, aki nem sokkal a glasgow-i kontinensverseny előtt Helsinkiben, a junior korosztályos Eb-n négy egyéni számban is aranyérmet gyűjtött be. A megismételt ellenőrzés megnyugtató eredményeket mutatott, így semmi akadálya sincs annak, hogy 12 napos szünet után újra edzésbe állhasson – írja az SzPress Hírszolgálat.

Tovább...
Milák a negyedik százon
2018
aug. 9

A negyedik helyen ért célba Milák Kristóf 100 méter pillangón a glasgowi felnőtt úszó Európa-bajnokság záró napján. Milák az első felnőtt Európa-bajnokságán így egy aranyérmemmel zárt, miután a 200 pillén elért első helye mellett 50-en 37-ik, 100-on negyedik lett. Jelen pillanatban azt érzem, nem vagyok csalódott emiatt az Eb miatt – nyilatkozta.

Tovább...
Milák bejutott a döntőbe!
2018
aug. 8

Burián Katalin 200 méter háton egyéni csúccsal a második, míg 100 méter pillangón Cseh László a legjobb, Milák Kristóf pedig a negyedik idővel jutott döntőbe szerdán a glasgow-i úszó Európa-bajnokságon.