Már-már túl jók
2016
nov. 21

Egészen elképesztő eredménysort tud maga mögött az Érdi Úszó Sport Nonprofit Kft., amely a hétvégi BVSC-Kupáról negyvenhárom éremmel tért haza.

Tovább...
Mindkét döntős érmes lett!
2016
nov. 3

Mint beszámoltunk róla, az Érdi Úszó Sport Nonprofit Kft. két versenyzője már az első napon döntőbe jutott, s mindketten érmet szereztek a Százhalombattán rendezett rövidpályás országos bajnokságon.

Tovább...
Már az első napon ketten döntőznek!
2016
nov. 2

Sós Dániel 200 méter vegyesen, Kovács Benedek 200 méter háton bejutott a Százhalombattán rendezett rövidpályás úszó országos bajnokság döntőjébe, a négynapos viadal első napján további három érdi jutott tovább, de ők nem a fináléba, hanem a középdöntőbe.

nov. 17

Legyen a hónap műhelye-díj az érdi úszóké!
2015
szept. 10

Az érdi úszók az elmúlt egy évben a magyar klubranglistán 20.-ról a hetedik helyre jöttek fel, több világversenyen vettek részt, s a legtöbb nemzetközi pontot ők hozták el az úszók közül! Most nyerhetnek félmillió forintot. Ha Ön is segít nekik!

Úszás: remek eredmények
2015
aug. 31

Véget ért a Szingapúrban rendezett Ifjúsági úszó Világbajnokság, amelyen az Érdi Úszó Sport Kft. két versenyzője, Sós Dániel és Tekauer Márk vettek részt a magyar válogatott tagjaként. Az Érdi Úszó Sport Kft. két versenyzője egy ezüstéremmel és három új egyéni csúccsal tér haza Szingapúrból.