Dénes Mercédesz kikapott a vb-n…
2018
okt. 24

Technikai tussal alulmaradt az olimpiai ötödik helyezett venezuelai Belzabeth Arguello Villegasszal szemben a budapest birkózó világbajnokságon az Érdi Spartacus SC 53 kilogrammos birkózója, Dénes Mercédesz.

Tovább...
Dénes Mercédesz Eb-ötödik
2018
máj. 5

Kikapott a vigaszágon a bronzmérkőzésig eljutó Dénes Mercédesz az 53 kilogrammos súlycsoportjában, így ötödik helyen végzett a kaszpijszki Európa-bajnokságon.

Tovább...
Dénes a dobogóért küzdhet!
2018
máj. 4

Az oroszországis Kaszpijszkban rendezett birkózó Európa-bajnokság ötödik napján bronzérmet szerezhet a női birkózók 53 kilogrammos súlycsoportjában az Érdi Spartacus SC válogatottja, Dénes Mercédesz. A bronzmérkőzést ma 17 órakor tartják; mutatjuk, hol nézhetik élőben az érdeklődők.

Tovább...
Arany után ezüst Kijevből
2018
feb. 26

A múlt heti, Végh Artúr által szerzett aranyérem után újabb érdi birkózó állhatott dobogóra Kijevben. Dénes Mercédesz egyedüli magyarként vívott döntőt az ukrán fővárosban.

Tovább...
Több, mint félezer érem
2017
dec. 22

183 arany-, 155 ezüst- és 167 bronzérmet, azaz összesen 506 dobogós helyezést szerzett 2017-ben az Érdi Spartacus SC, amelynek birkózói 321-szer, szumósai 184 alkalommal kerültek a legjobb háromba. Interjú Tar Mihállyal, az Érdi Spartacus SC elnökével.

Tovább...
Nyitásként Dénes Mercédesz főiskolai bajnok!
2017
szept. 11

Elkezdték a szezont az Érdi Spartacus SC birkózói, akik Balkányban, Egerben és Adácson, míg a szumósok Kőbányán szerepeltek.

Tovább...
Nem sikerült a kvótaszerzés
2016
máj. 9

Az Érdi Spartacus válogatott birkózója, az 53 kilogrammos Dénes Mercédesz ugrott be az isztambuli olimpiai kvalifikációs versenyre a korábban, egy ulánbátori kvótás viadalon könyöksérülést szenvedő Galambos Ramóna helyére, ám az U23-as Európa-bajnoki bronzérmesnek sem sikerült a kvótaszerzés.